Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Şehit Polis Necmi ÇAKIR adına Emniyet Müdürlüğümüz tarafından yaptırılan Z Kütüphanenin 07/02/2018 tarihinde açılışı yapılmıştır.
13.02.2018  
​      Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destekleme Programı (ÇOGEP) kapsamında Çocuk ve gençlerimizin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunulması, toplumsal yaşama ilişkin bilgi ve becerilerinin arttırılması, suç ve suçluların farkında olarak suçlardan uzak kalmayı öğrenebilmesi, ruhsal ve kültürel gelişimleriyle birlikte toplumda kendine güvenlerinin artması ve güvenlik birimleriyle yakın ilişkiler kurabilmesi adına bulunduğu sosyal çevre itibariyle dezavantajlı konumlarının bir ölçüde giderilmesi amacıyla Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokuluna Şehit Polis Necmi ÇAKIR adına Emniyet Müdürlüğümüz tarafından yaptırılan Z Kütüphanenin 07/02/2018 tarihinde açılışı yapılmıştır.

              Şehit Polisimiz Necmi ÇAKIR 1975 yılında Of ilçemizde doğmuş, 1998 yılında Aksaray Polis Okulundan mezun olmuştur. İlk görev                    yeri olan İstanbul ilinde göreve başlamıştır. Özel Harekat Polisimiz Necmi ÇAKIR 05/11/2015 tarihinde görev yaptığı Diyarbakır                          ilinde hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olmuştur.